Вибір завіс


При виборі штор необхідно враховувати не тільки розміри і розташування вікон, висоту до стелі, розміри, пропорції, колір, а і інтер'єр самих кімнат. А також потрібно враховувати орієнтацію вікон відносно сторін світу і місце розташування світильників по відношенню до вікна.

Чудово виглядають шторы в кімнатах з високими стелями. При низьких стелях не варто захоплюватися надмірностями. У цьому випадку підійдуть строгі штори з великою кількістю фалд і, можливо, легким вертикальним малюнком візуально додадуть кімнаті бракуючої висоти.

Щоб стало трохи світліше і тепліше в досить темній кімнаті, що виходить вікнами на північ, можна використовувати три види тканин в тон світлих шпалер.

Треба пам’ятати , що тканини з поперечними смугами доречні у вузькій кімнаті, оскільки зорово її «розширюють», а з вертикальними - підійдуть для кімнати з низькими стелями.

Для того, щоб штори не зливалися з інтер'єром кімнати, потрібно вибирати їх в світліших, або в більш темних тонах аніж стіни.

Штори з важких щільних тканин додають додаткове відчуття теплоти.

Якщо у вас низька стеля, відмовтеся від ламбрекенів. У цьому випадку дизайнери рекомендують використовувати однотонні штори або з вертикальними смугами.

Важкі штори зроблять невелику кімнату ще менше. Щоб зробити кімнату просторіш, краще використовувати легкі фіранки з вуалі, органзи і т. д.

Ефектно виглядають щільні штори, створені з прозорої тканини. Вони підійдуть для кімнат, вікна яких виходять на несолнечную бік.

Варіант для маленької кімнати з вікнами на сонячний бік: на внутрішню частину вікна встановлюють декоративні стулки (це зараз дуже модно) або повісити, наприклад, на волосінь світле однотонне полотно. А в ролі штор використовувати вуаль або іншу легку тканину.

Одяг для вікон можна розділити на дві апсолютно різні групи. Перша - декоративна, чиє призначення в тому, щоб прикрашати будинок, підкреслюючи вибраний стиль. Друга група - функціональна, яка допомагає забезпечити затишне проживання в будинку.

У кожному будинку ( квартирі ) існує кілька приміщень, котрі несуть різне функціональне навантаження, й тому штори потрібні для них різні.

Інші матеріали по темі дизайн інтер’єрів, ви можете прочитати у відповідному розділі безкоштовного каталога статей svitki.net.