Синевирські Горгани (Пасма Кам’янки, Канча і Озірної)
Хребти Кам'янки, Озірної і Канча оточують верхів'я р.Теребля і її притоків. Хребти сильно зарослі жерепом, розсипів каміння - мало, пониження хребтів - вкриті лісами.
Хребет Кам'янки розташований на південний захід від с.Синевірська Поляна. Хребет піднімається від устя потоку Голчка в Тереблю і прямує з півдня на північ. З заходу обмежений долиною потоку Голчка, з півночі - притокою р.Ріка - Бистрою, зі сходу - долиною р.Теребля. Протяжність лінії хребта від полонини п.1350 під Чорним Верхом до полонини за п.1402 - 6 км.
Основна лінія хребта цієї групи фіксується наступними (напрям з півдня на північ) верхами і полонинами:
полонина п.1350 - г.Чорний Верх 1491 - г.Кам'янка 1578,5 - п.1520 -п.1530 - полонина п.1402. Далі хребет продовжується на схід з пониженням і, північніше г.Менчілик сполучається з хребтом Озірної.
Хребет Озірної розташований на північний захід від с.Синевірська Поляна. Хребет піднімається від устя потоку Студений в Тереблю і прямує з півдня на північ, на г.Горган Вишківський виходить до Головного вододільного хребта (старого кордону). З заходу обмежений долиною витоками приток Ріки - Бистрої і Лопушної, зі сходу - долиною р.Теребля та її притоки - Красного Звору. Протяжність лінії хребта від г.Менчілик до г.Горган Вишківський - 9 км. Основна лінія хребта цієї групи фіксується наступними (напрям з півдня на північ) верхами і полонинами:
г.Менчілик 1382 - п.1430.3 - г. Озірна 1495,6 - сідловина 1146 - г.Борок 1222 - сідловина 1100 - г.Горган Вишківський 1438,2. На східних схилах г.Озірна знаходиться оз.Синевір.
Хребет Канч розташований на схід від с.Синевірська Поляна, обмежений долинами рік Озерянка - з півдня, Теребля - з заходу і її притока Розтока - з півночі. Протяжність хребта від г.Менчіл до пол.Погари - 10 км.Основна лінія хребта цієї групи фіксується наступними (напрям з південного заходу - на північний схід, від г.Канч - на північний захід) верхами і полонинами:
г.Менчіл 1316-г.Попадя 1451,7-г.Канч 1578,5 - п.1526 - пол.Погари.
Від г.Канч на північний схід відходить відріг, який, південніше г.Болотняк виходить до Головного вододільного хребта (старого кордону).
Північніше хребта Канч знаходиться короткий хребет Секул 1386, обмежений долинами потоків Розтока - з півдня і Слобода - з півночі.