Шини у Львові.


шини ЛьвівЗгідно сайту http://tyres.lviv.ua шини мають дві найпоширеніші категорії – це літні та зимові. Отож зараз, ми поговоримо саме про літні(також можуть називатися універсальними). Цей тип шин призначений для використання влітку, коли температура не менше 5-10 градусів Цельсія.

Виглядають вони майже як дорожні, так як канави мають неглибокі, також вони володіють широкими виступами, та також в них мало прорізів, але малюнок вважається вже набагато складнішим. Це так, тому що, літні шини, на відміну від тих самих дорожніх, розроблені не лише для того, щоб їздити по рівним асфальтованим дорогам при сухих погодніх умовах.

Адже інколи вам доведеться виїхати за межі Львова, а для того, щоб не забуксувати на першій же ямці, вам доведеться поміняти дорожню шину, хіба ж це зручно? Крім того, «львівське літо» славиться саме дощовою літньою погодою. Завдяки всім цим факторам, літня гума була вигадана з більш вигадливим малюнком протектора шини, крім того склад суміші для неї теж відрізняється, так само як і характеристики.

Зазвичай, шини,у яких є широка шина, яка ділить її на вужчі «півшини» володіють стійкістю до аквапланування . Для того, щоб зменшити гальмівний шлях автомобіля, було збільшення кількість ламелей , так званих дрібних прорізів на виступах протектора, а також застосування м’якішої каучукової суміші при створенні шини.