Знайомства: нові, корисні, приємні


Людина істота суспільна і не може жити без нових знайомств. А як у сумасшедшему ритмі життя знайти однодумців, друзів або свою другу половинку, коли часу на такі зустричі просто немає? Якщо у вас є комп'ютер, інтернет, трохи часу і величезне бажання, відповідь ви знайдете на сайті  Знайомства.

Шукати випадкової зустрічі в сучасних джунглях можна дуже довго, а якщо розминешся буквально на пару хвилин ... На допомогу приходять онлайн знайомства, які мають масу переваг. Вони економлять ваш час і надають свободу вибору, а найголовніше - можна отримати можливість поспілкуватися з людиною без побоювання, що він не зацікавиться тобою. Адже в мережі зустрічаються ті, хто шукає з тими, хто теж шукає.

Онлайн знайомство ідеально тим, що з людиною неможливо розминутися в часі і просторі, на відміну від реального життя. Знайомство може відбутися в будь-який зручний для вас момент, і перерости в щось більше!

Ось кілька порад, які допоможуть зробити ваш аккаунт привабливим для оточуючих.

  • Порада номер раз: Не завантажуйте мільйон альбомів накшталт: «Я на роботі», «Я з таксою», «Я на відпочинку» тощо. Людям часто ніколи переглядати всі фото, та й велика кількість «Я» у назвах викликає асоціацію з нездоровою любов'ю до себе. Кращий варіант - завантажте красивий аватар і кілька вдалих фотографій, зроблених не більше ніж рік тому.
  • Порада номер два: Не брешіть, навіть якщо дуже хочеться. І якщо ви дійсно ходили в балетний клас приблизно 30 років тому, не пишіть «Професійна танцівниця». Напишіть краще щось на зразок: «У дитинстві ходила в балетний клас, але Плесецької так і не стала». Гумор завжди приваблює.
  • Порада номер три: Не скупіться на інформацію, детально розкажіть про свої інтереси, улюблені фільми, книгах, мріях і поглядах на життя. Раптом чоловік (жінка) вашої мрії шукає другу половинку саме за інтересами?

Отже, сторінка створена. Приступаємо до пошуку друзів і потенційних половинок. Перше, і найголовніше правило: немає банальності! Не пишіть: «Привіт, як справи?" Або "Привіт, давай знайомитися».

Одночасно з вами, те ж саме пишуть 100500+ людини.

Щоб зацікавити адресата, будьте оригінальними! Почніть спілкування так: «Неймовірно, але ви так схожі на троюрідного дідуся моєї мами! У нього теж були такі красиві очі як у вас! »Або так: «Нещодавно на ганку свого палацу я підібрав золоту туфельку, щось мені підказує, що вона належить вам ».

Більше гумору та оригінальності - і ваші шанси набагато зростуть. Будьте такими як ви є - і вас обов'язково помітять і оцінять по достоїнству!

Бажаємо успіху!