ТОП-10?


Давно минув той час, коли кількість сайтів певної тематики можна було перерахувати на пальцях. На сьогоднішній день пошукові системи налічують мільйони різних сайтів і успішно демонструють нам якісні результати пошуку. Безумовно, конкуренція велика. Статистика і практика свідчить, що більшість користувачів, які користуються пошуковими запитами, не переглядають більше двох - трьох сторінок. Отже, Ваш сайт повинен знаходитися не далі, ніж третя сторінка. А для того, що б з десяти відвідувачів дев’ять перейшли на ваш сайт, необхідна перша сторінка та перша п’ятірка.

Ось ми і підійшли до визначення - що ж таке топ-10? Топ-10 - це на сторінці, перші десять результатів, які видасть пошукова машина на конкретний запит. Як стверджує статистика, саме першу сторінку результатів пошуку переглядає велика частина користувачів (на кожній сторінці, як правило їх виводиться десять). Видаючи посилання кількістю десять, пошукові машини, як би, «приліпили» до себе умовне позначення цього першого десятка як «топ-10».

Перебувати в топ-10 - це ознака успішного просування Вашого сайту, а також, не меньш успішна розкрутка сайту. Саме ці перші десять сайтів, які пропонує пошукова система, зазвичай вважаються перевіреними, надійними та кращими.

Топ-10 - це сайти, форумів, дошок оголошень, інтернет-магазинів. Одним з них може стати і Ваш сайт. Важливо, щоб його оптимізацією і просуванням займалися професіонали з великим досвідом роботи. Адже боротьба ведеться не тільки бюджетів але й умов, які забезпечать «місце під сонцем», яким, для будь-якого сайту, буде топ-10. І боротьба ця дуже серйозна і будь-яка дрібниця може зіграти вирішальну роль. Адже таких позицій тільки десять!

SEO - пошукове просування сайту - ставить своїм головним завданням просування сайту в топ-10 пошукових систем відповідно до певних ключових запитів. Оптимізація сайту під певний ключовий запит теж важлива і при просуванні, нею нівякому разі не потрібно нехтувати.

Перебуваючи в топовій десятці, на сайт направляється цільова аудиторія, яка готова співпрацювати, купувати товари і послуги, які Ви їй запропонуєте.