Створення корпоративного сайту. Структура.


У більшості людей, компаній і фірм сьогодні вже є свої сайти. Немає їх або в тих, кого й так все влаштовує; або в тих, хто уперелджено ставиться до інтернету; або в тих, у кого просто руки не дійшли. Як би там не було, але все-таки створення корпоративного сайту — річ необхідна, особливо для представників малого і середнього бізнесу. І пригадуючи ключове питання минулого століття: Що таке автомобіль: розкіш чи засіб пересування? - можемо сміливо застосувати його до корпоративних сайтів і на аналогічне питання впевнено відповісти: так, це засіб пересування, точніше — руху вперед у сфері бізнесу!

Гаразд, але все-таки — навіщо це нам, що нам дає корпоративний сайт? А ось що — звичайно, за умови що сайт гарний, зручний і цікавий:

гарантує вашу присутність (і присутність вашої фірми) на віртуальних просторах рідної Батьківщини і цілого світу (за наявності англомовної версії сайту);

створює уявлення про вашу продукцію в найширшого кола споживачів (спершу потенційних);

пробуджує інтерес до вашої діяльності і вашої продукції;

дає можливість визначити і вивчити цільову аудиторію і впливати на неї прицільно;

у зацікавленої і заінтригованої аудиторії породжує звичку відвідувати ваш сайт знову і знову, стежити за новими надходженнями, пропозиціями і динамікою розвитку;

сприяє зростанню продажів вашої продукції або послуг.

Існує й кілька абсолютно унікальних переваг корпоративного сайту порівняно з будь-якими іншими інформаційними та рекламними каналами і засобами:

а) можливість аналізу і систематизації динамічних фокусувань, які не може надати жоден вид реклами;

b) швидке реагування на зміни в економіці, коливання рівня конкуренції та інші чинники;

c) можливість інтерактивної взаємодії з цільовою аудиторією і, відповідно, можливість прийняття невідкладних і оптимальних рішень.

Але є одне “але”. Надзвичайно вагоме. Корпоративний сайт повинен бути виконаний відповідно до фірмового стилю компанії. Це правило стандартне для великих компаній, але його не завжди дотримуються середні та малі компанії, хоча саме для них це дуже важливо. Адже просування компанії на ринку складається з ряду факторів і не останнє місце посідає тут впізнаваність атрибутів її фірмового стилю. Логотип, фірмові кольори, слогани – все це працює на впізнаваний образ або імідж фірми і формування у потенційних клієнтів сприятливих і стійких асоціативних рядів.

Отже, якщо ваша компанія досі не має власного фірмового стилю — його необхідно створити чимскоріше, негайно беріться за це! І нехай робота над створенням корпоративного сайту вам в цьому допоможе!