Планшет завойовує ринок


планшетПланшети сьогодні завойовують ринок гігантськими темпами. За визнанням корпорації Google місячна частка активації популярної операційної системи Android перевищила 500 тисяч. І постійно зростає.

Якщо вже ми торкнулися теми операційних систем на планшетах , то поговоримо про них трохи більш докладно. Будь-яка ОС , і андроїд не виняток, постійно розвивається і отримує все нові цифри у версії продукту, на сьогоднішній день остання версія Android 4.2.1 Пару слів скажемо про те, що планшет на андроїді стає найпопулярнішим і виграє у інших ОС, таких як windows 7 за рахунок того , що андроїд безкоштовна система . Але ОС Windows 7 для планшетів є зручною теж. Завдяки своїй звичності і під нею працюють програми до яких користувач звик за час проведений перед стаціонарним комп'ютером.Верх очікування користувача це планшет відразу з двома операційними системами windows і android. Такі « звірі » теж існують, і розходяться на ура.

Також при виборі планшета необхідно орієнтуватися на його технічні характеристики таки як тактова частота процесора , відеокарти , дозвіл екрана. Зверніть увагу на якість тачскрина , підтримувана кількість точок дотику. Зручно буде наявність вбудованого 3G і GPS. За допомогою вбудованого 3G ви зможете виходити в інтернет там , де це зручно для вас і там де є зона покриття стільникового оператора ( чию sim карту ви будете використовувати). GPS буде працювати ще більше, в зонах де буде впевнений прийом сигналів з ​​GPS супутників. Ви завжди будете відслідковувати свої переміщення, встановивши спеціальні програми по локації . Також на планшеті зручно якщо є задня камера хорошої роздільної здатності від 2Мп, але ще і фронтальна камера, тут можна і скромніше. Все це для можливості використовувати Skype для відео дзвінків, дуже зручно. Зовсім не мале значення має здатність дисплея, воно вимірюється в точках наприклад 480х640 або 1920х780 і т.п.

Це лиш короткі відомості про планшетні комп'ютери які допоможуть зрозуміти на що потрібно звертати увагу при купівлі планшета.

Другие статьи рубрики "Компьютеры"