Готельно-відпочинковий комплекс «Вежа Ведмежа»


вежа-ведмежаГотельно-відпочинковий комплекс «Вежа Ведмежа», який знаходиться в одному з найбільш мальовничих куточків Карпат, у селищі Волосянка Сколівського району Львівської області, привабливий для туристів тим, що тут можна відпочити або всією сім'єю і насолодитися затишком і тишею, або здійснити активний корпоративний відпочинок і перевірити свої сили в багатьох видах єдиноборств. Одне слово, «Вежа Ведмежа» - це місце, де кожен знайде для себе оптимальний вид відпочинку.

Колектив професіоналів, що працює в комплексі, пропонує гостям розваги на будь-який смак. Взимку інструктори навчать новачків кататися на гірських лижах, а влітку любителів чекає захоплююча риболовля, верхова їзда та велопрогулянки. Любителям настільних ігор запропонують зіграти в більярд, в той час як діти можуть розважатися під наглядом інструктора на батуті або пограти в пінг-понг.

Ще одна гордість «Вежі Ведмежі» - найбільший в Карпатах (50 соток) майданчик для однієї з найпопулярніших на сьогоднішній день корпоративних ігор - пейнтбол з повним комплектом базового спорядження. А як чудово після захоплюючої гри попаритися в російській лазні з віником, а потім попити цілющого чаю з карпатських трав.

Готельний комплекс «Вежа Ведмежа» вражає вишуканим, виконаним у класичному стилі, інтер'єром номерів. А дворівневі унікальні апартаменти «Вежа», загальною площею 120 кв.м, що складаються з камінної зали і спальні - на першому та дитячої і кабінету на другому рівні, воістину гідні королів і президентів.