Хребет Стримби і хребет Передньої


Хребет Стримби (Довгої) та його північне відгалуження - хребет Передньої обмежений з півдня долинами потоків Брадуловець - притоки р.Теребля та Прислоп - притоки Мокрянки, зі сходу -долиною Мокрянки, з заходу - долиною потоку Сухар - притоки Тереблі, витоками Песьої та Озерянки, розташований на схід від с.Колочава та на північ від с.Комсомольськ (Німецька Мокра). Протяжність лінії хребта від п.1364 - західного наріжника г.Стримба 1719,2 до п.1607 - південного наріжника г.Стреминіс 1652,4 - 5 км. Ці дві вершини з вказаними наріжниками і формують хребет. Вершини - покриті розсипами каміння. Хребет - сильно порослий жерепом.

Від г.Стреминіс на південний схід відходить хребет - вододіл Брадуловця та Прислопу, який через перевал Прислоп 944 з'єднує хребет Стримби з хребтом Полонина Красна.

Від г.Стримба на північний схід відходить лісистий хребет - вододіл лівобічних приток потоку Сухар і правобічних приток р.Мокрянка, який через 6 км виходить на хребет Передньої.

Хребет Передньої простягся з півночі на південь, від г.Передня 1543,5, через г.Передня 1598,5, Середня 1506 і Задня 1550 до г.Верх Чорної Ріки (на старому кордоні) на 14 км. Хребет і вершини - сильно порослі жерепом, найвигідніше місце ночівлі - сідловина між Передньою і Середньою