Хмільник – молодий курорт, місто з давньою історією


21 століття час посилених темпів роботи і дикого темпу життя, щодня ми вирішуємо сотні завдань, і живемо у величезних містах, які поглинають нас повністю засипаючи рутиною. Приходить час, коли ми потребуємо паузи, коли потрібно вирватися з пут великого міста відпочити та підлікуватися. Курорт Хмільник саме те місце, куди можна втекти від шаленого темпу мегаполісів.

Зазначимо, що на початку 19 століття, під час пошуків джерел питної води, випадково були відкриті радонові мінеральні джерела, які і стали причиною перетворення Хмільника в курорт. Після досліджень вчені і лікарі відкрили цілющі властивості цих вод, в місті почали будуватися санаторії Хмільника, орієнтовані на бальнеологічне лікування.

Всі санаторії Хмільника адаптовані до вимог сучасних гостей і гарантують високу якість послуг туристам. Санаторії Хмільника – лікування, відпочинок Інфраструктура курорту Хмільник ідеальна для відпочинку, місцеві заклади, які приймають гостей, подбали про те, щоб туристам було цікаво. Під час оздоровлення часті прогулянки на свіжому повітрі відіграють важливу роль. Санаторії Хмільника мають чудові паркові зони, де можна насолоджуватися чистим, місцевим повітрям, читаючи улюблену книгу на лавці. Головний цілющий фактор, який використовують санаторії Хмільника – радонові води, торф'яні грязі.

Спеціалізується курорт на лікуванні порушень рухового апарату, патологій нервової системи, проблем кровообігу, дерматологічних захворювань. Місцеві фахівці мають величезний досвід роботи, тому санаторії Хмільника для лікування та реабілітації – відмінний вибір. Глибока історія курорту робить його цінним і з точки зору української культури та історії. Ще в далекому 1442 році він отримав Магдебурзьке право, що було найвищим званням для міста в ті часи. Від нальотів загарбників місто захищала фортеця, побудована в 15 столітті. З тих часів навіть збереглась башта замку, яка прикрашає курорт Хмільник. Відпочинок в Хмільнику – корисно і цікаво Курорт Хмільник має зручне розташування і відмінні пропозиції по екскурсійних поїздках. Недалеко звідси знаходяться найцікавіші історичні, культурні та архітектурні пам'ятки, фортеці: Хотинська, Кам'янець-Подільська, дендропарк Софіївка, замок Меджибіж, Почаївська лавра і безліч інших цікавих місць куди організовуються екскурсії.

Для всіх, хто шукає можливість втекти від щоденної рутини, поліпшити стан здоров'я і відновити сили – відпочинок в Хмільнику кращий спосіб це зробити. Радонові води допоможуть зцілитися. Під впливом радіоактивного радону, знищуються пошкоджені клітини і небезпечні мікроби, активізуються відновні процеси в організмі.